• samoningas kvspavimas - kaip rebefingo veiksminguma irodyti moksliskai

  Kaip dažnai gaunu klausimą: „Kas yra sąmoningas kvėpavimas/rebefingas“? Po šimtų savo sesijų ir vestų kitiems vis dar galiu įvardinti labai įvairiai. Bet šis klausimas labai dažnai mistifikuojamas. Manau taip vyksta dėl to, kad mes turime mažai mokslinių įrodymų apie šią techniką. Technika naudojama tūkstančius metų, bet moksliškai ji tyrinėjama labai mažai. Kiek man teko matyti, tai vienintelis Wim Hof daugiau tyrinėjamas moksliškai… Šiame straipsnyje papasakosiu ką aš išbandžiau ir kaip galime išmatuoti sąmoningo kvėpavimo techniką moksliškai. (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  1 3553
 • Numerologija Pitagoro kvadratas

  Pamenu, kai prieš daugelį metų važiavau automobiliu ir išgirdau per radiją kalbant numerologę… Nors visas buvau prote, bet iš smalsumo norėjosi pabandyti. Užsirašiau į asmeninę konsultaciją ir mane per vieną valandą taip giliai sukrėtė, jog ėjau namo pėsčiomis, kad pavyktų suvirškinti gautą informacijos kiekį. (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  3 10711
 • samoningas sapnavimas

  Sapnuojame kiekvienas ir kiekvieną naktį. O ar išnaudojame visas sapnų mums teikiamas galimybes? Juose tiek daug informacijos… Per sapnus yra atėjusi informacija daugeliui menininkų ar išradėjų. Taip pat mes galime sapne suvokti, kad mes sapnuojame ir veikti ką tiktai norime. Bet apie viską nuo pradžių:
  (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  1 5381
 • pasitikejimas savimi

  Pasitikėjimas savimi labai svarbi savybė kasdienybėje. Mes norime būti pasitikinčiais savimi, bet ar žinome kaip tai kurti? (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  1 3635
 • geriausias mokytojas

  Vakar baigiau koučingo meistro mokymus, po viso mokymo ciklo vienas kolega pasakė: „Buvau pas įvairiausius NLP ir koučingo mokytojus, buvau pas pasaulyje žinomiausius specialistus, garsiausias pavardes, mokėjau jiems milžiniškus pinigus, bet gilūs procesai pasileido per šiuos mokymus…“. Kai pabūni daugiau mokymų labai dažnai įžvelgi tą komerciją ir kad mokymai su „žinomomis“ pavardėmis tėra tik biznis dėl pinigų. (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  3 2513
 • vertybes dorybes

  Mes nuolat kažkuo domimės, mes skaitome, kuriame. Ir veikla nuolat kinta. Kartais kai susifokusuojame į tą konkrečią pasirinktą veiklą ir ateina laikas ją keisti – mes nusiviliame, pasimetame, susidaro toks vaizdas, kad prarandame dalelę savęs. Nes buvom įsitikinę, kad ta veikla yra dalis mūsų. Bet viskas ne taip… (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  8 25554
 • universalus visatos desniai

  Mūsų aplinka apsupta nematomų dėsnių. Kas juos perpranta – supranta kaip ši visata veikia. Koks mechanizmas ją valdo. Tam, kad juos suprasti reikia žymiai giliau pažiūrėti ne tik į save, bet ir į visą aplinką, visuomenę, žmoniją, gamtą, visatą… (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  2 2929
 • periferinis matymas kaip ji lavinti ir kam mums jis

  Periferinis matymas yra svarbi regos funkcija. Tai yra matomas regos laukas nejudinant akies obuolio. Mes dažnai neįvertiname šios funkcijos svarbos, nes nežinome šios žmogaus funkcijos panaudojimo praktikoje.
  (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  1 4655
 • manipuliacijos trikampis

  Įvairiausios manipuliacijos naudojamos nuolat. Vieni tai daro sąmoningai siekdami savo tikslų, bet daugiausia žmonių naudoja šią techniką pasąmoniniame lygmenyje. Jie išmoksta šio proceso intuityviai vaikystėje perimdami tokį bendravimo būdą iš tėvų ar kitų aplinkinių. Kažkur giliai viduje patiki, kad jis yra veiksmingas ir eidami per gyvenimą jį naudoją kaip priemonę, nors ji jiems atneša daug skausmo…
  (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  1 3835
 • komforto zona

  Komforto zona – tai tokia patogi padėtis, iš kurios sunku išeiti ir tam reikia valios pastangų. Tai gali būti darbas, santykiai, vieta ar bet kokia situacija, kurioje mums patogu ir gera būti.
  (daugiau…)

  Skaityti daugiau
  3 5285