Pamenu, kai prieš daugelį metų važiavau automobiliu ir išgirdau per radiją kalbant numerologę… Nors visas buvau prote, bet iš smalsumo norėjosi pabandyti. Užsirašiau į asmeninę konsultaciją ir mane per vieną valandą taip giliai sukrėtė, jog ėjau namo pėsčiomis, kad pavyktų suvirškinti gautą informacijos kiekį.Žmogus visiškai nepažįstantis manęs pasakė kokios ligos mane kamuoja, į kokias situacijas nuolat papuolu, kodėl nemėgstu dabartinio darbo ir tai tik iš mano gimimo datos… Tu ieškai savęs daug metų, nes iki galo nesupranti kas esi iš tiesų, kai surandi kokią savo tikrąją detalę labai džiaugiesi ir ieškai toliau… O čia – paskaičiuoja ir viskas aišku, kokia tu persona. Ne veltui šiam mokslui yra tūkstančiai metų, bet jis vis dar populiarus. Manau šios šakos populiarumas niekada neišnyks, numerologija visais laikais ras pasekėjų, nes ji tiksli, aiški, paprasta ir geneali sistema.
Kaip skaičiuojamas Pitagoro kvadratas
Skaičiavimo technika gana paini, tai pradėsiu nuo konkretaus pavyzdžio – imkime data 1986 gruodžio 1 diena. Jeigu nenorite gilintis į matematiką tiesiog naudokitės skaičiuokle kurią galite rasti čia>> ir praleiskite skaičiavimo techniką.
- Susidarome lentelę kuri yra 4×2 ir viršuje įrašome iš datos esančius skaičius. Ši lentelė nėra Pitagoro kvadratas, ji yra tarpinė ir skirta duomenų surinkimui:
19 86 12 1 - Visą datą išskaidome atskirais skaitmenimis ir juos sudedame. Gautą sumą įrašome į lentelę,jeigu suma yra daugiau nei vienženklis skaičius ją vėl skaidome į atskirus skaitmenis ir vėl sudedame, jeigu gauta suma dar nėra vienženklis skaičius tada vėl skaidome kol taps vienženklis. Mums reikia tik pirmos sumos ir paskutinio vienženklio skaičiaus:1 + 9 + 8 + 6 + 1 + 2 + 1 = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1 Surašome gautus rezultatus į lentelę:
19 86 12 1 28 1 - ir paskutinis matematinis veiksmas: iš gautos pirmos sumos (šiuo atveju 28) atimame du kartus padaugintą primą gimimo dienos skaičių. Taip pat gautą sumą skaidom ir sudedam kol gauname vienženklį skaičių. Rezultatams naudojame tik pirmą sumą ir paskutinę :28 – (1(dienos skaičius) x 2) = 26 = 2 + 6 = 8. Surašome gautus rezultatus į lentelę:
19 86 12 1 28 1 26 8 - Dabar nusipiešiame lentelę 3×3 ir turimus rezultatų skaičius surašome į kiekvieną grafą atskirai – vienus kur vienetai, dvejetus kur dvejetai ir t.t. Kiek skaičių turite tiek kartų jis turi pasikartoti. Pvz.: rezultatų lentelėje yra keturi vienetai (paboldinau) tai tašome kur vienetai 1111, yra trys dvejetai, tai rašome: 222 ir t.t. Galų gale gauname pilną Pitagoro kvadratą, pagal šią datą jis atrodytų taip:
Kiekviena reikšmė turi tam tikras savybes. Apie jas neišsiplėsiu, nes kombinacijų yra labai daug ir kiekvienos aprašas skirtingas. Lietuviškai nelabai radau informacijos šia tema, tai sukūriau puslapį kuriame galite susivesti datą ir pasiskaityti apie save ar savo pažįstamus: numerologas.lt
Kokias turite stipriąsias savybes ir ką reikia tobulinti
Šis klausimas yra labai dažnas visuomenėje. Pažiūrėkite kiek tėvų veda savo vaikus į įvairiausias užklasines veiklas vien dėl to, kad suprastų kam jie turi talentą, o kam ne. Senais laikais kai specialybių buvo ženkliai mažiau, manau, pamėginti visų amatų yra gerai, bet šiais laikais bandydami mes visai pasiklystame… O ši sistema iš karto gali atsakyti kur yra prigimtinė didžiausia koncentracija/talentas ar spragos/tobulintinos vietos. Ten kur turite daugiausiai skaičių yra talentas ir ta pozicija yra stipriai išreikšta asmenybėje, o ten kur nėra skaičių – tas savybes reikia tobulinti ir įdėti daug darbo.
Čia kaip daugelis sako: „jam tai Dievas davė…“. Tai reiškia, kad jis jau atsinešė šias savybes gimdamas. Aš nenoriu pasakyti, kad jau turimą talentą nereikia ugdyti, bet tokio žmogaus mokymosi procesas žymiai greitesnis ir jis greičiau pasiekia puikių rezultatų.
Įgimta ar išugdyta
Čia reiktų aiškiai suprasti ribą tarp šio dualumo. Gali būti ir taip, ir taip. Pitagoro kvadrdatas parodo atsineštas/įgimtas savybes, bet ar šiai dienai ta lentelė yra tokia pati, manau, kad tikrai ne. Mes kiekvienas per gyvenimą gauname įvairių patirčių ir tos patirtys išugdo skirtingas savybes. Tam yra skaičių transformacijos kurios nurodo kaip mes galime transformuoti/išugdyti silpnas savybes. Pvz.: jeigu Jūs turite daug dvejetų ir neturite sveitatos (ketvertas) tai 22 -> 4 sudeginus du dvejetus gauname vieną sveikatos vienetą. Ši logika ir iš gyvenimiškų pavyzdžių yra tokia pati. Kadangi 2 yra energija, tai mes sudeginame energiją ir gauname sveikatą, arba kitaip galima sakyti sportuojame -> būname sveikesni. Kad sportas suteikia sveikatos, tai neginčytinas faktas ir jis taip pat sutinka su numerologijos idėja.
Numerologija – tolerancijos mokytojas
Kiek kartų esate girdėję senas klišes: “visi yra lygūs”, “kiekvienas savyje turi talentą”, “pasiekti galima bet ko daug dirbant”. Kartais mes prieštaraujam šiems išmintingiems žodžiams, bet taip yra tik todėl, kad nesuprantame ką su kuo lyginame. Pvz. visi yra lygūs – iš numerologijos pusės žiūrint tas tiesa, visi gavome po panašų kiekį skaitmenų į lentelę. Kiekvienas savyje turi talentą – paanalizuokite žmones su itin ryškiomis/unikaliomis savybėmis, aiškiai pamatysite, kad jie turi didelę koncentraciją kažkurių skaitmenų. Taip pat galite paanalizuoti nesėkmingų žmonių savybes, ten taip pat galite matyti tą talentą žmoguje tik yra pagrindinė problema, kad jis jo neatrado. Pasiekti galima bet ką – daug dirbant. Tą moko numerologijos transformacija, apie kurią užsiminiau, galime bet kurį skaičių keisti, tai ir yra, kad įdedant darbo galime išsiugdyti bet kurią savybę.
Žinomų žmonių Pitagoro kvardatai
Tai unikali šaka paanalizuoti sėkmingus žmones, galite patys sudaryti jų lenteles arba surasti internete. Juk Wiki žino visas gimimo datas 🙂 . O labiausiai man patinka analizuoti panašias savybes turinčius sėkmingus žmones. Žinoma labai sunku surasti kokios pasaulyje žinomos žvaigždės turi tokias pačias skaičių koncentracijas kaip aš. Man labiausiai padėjo šis puslapis: http://in-contri.com/numerology-calculator/ šiame puslapyje prie didžiausią koncentraciją turinčių vietų atsiranda skiltis “Examples of …” ir ten nurodo žinomų asmenybių vardus ir pavardes su tokia pačia skaičių koncentracija. Paanalizuokite panašius derinius turinčių žinomų žmonių gyvenimus, pamatysite kiek daug panašumų su jais turite. Atkreipkite dėmesį į iššūkius su kokiais jie susidūrė, pastebėsite, kad ir Jūs susiduriate su panašiais iššūkiais gyvenime kaip ir jie. Šie žinomi žmonės panašūs į Jus gali tapti geriausiais mokytojais ko neišmokys joks kitas mokytojas, nes jie yra išsprendę savo prigimtį ir išmokę ja naudotis.