Šiek tiek apie mane

Mano požiūris į gyvenimą

Aš nuolat mėgstu išbandyti naujas veiklas, tik tam, kad patirti kažką naujo, praplėsti sąmonę, suvokti daugiau. Niekada nesuprasdavau monotoniško gyvenimo ritmo, rutinos, pensijos laukimo ar pasyvių kelionių. Jeigu keliauju, tai tik tam, kad pamatyčiau/patirčiau naujas erdves. Jeigu dirbu tai tik tam, kad išmokčiau ar sužinočiau kažką naujo. Kasdien turiu turėti iššūkį: išmokti naują amatą, perskaityti naują knygą, nueiti į mokymus, kuriuose dar nebuvau…
Manau mes esame šiame pasaulyje tam, kad kurtumėm ir turėtumėm patirtis. Aš kiekvieną dieną bandau nuoširdžiai atlikti šią misiją.

Mano gyvenimo filosofija visada remiasi Ralph Nelson Elliott žodžiais:

Tik tie, kurie išdrįs rizikuoti ir eiti per toli, gali sužinoti, kaip toli galima nueiti.

Atradimas

Kaip aš atradau rebefingą

Išgirdęs naują terminą “Rebefingas” paskaičiau kas tai, man labai patiko pati idėja, taip pat tai buvo keista, nematyta nepatirta. Neturėjau užsispyrimo iš karto tai išbandyti, bet ta mintis vis persekiojo mane… Kartą man pasiūlė nuvažiuoti į holistinius “Akasha” mokymus (Jack Makani), pabrėžė, kad ten taip pat bus ir rebefingas. Kadangi tai man nauja, ir kvepia nauju patyrimu – nusprendžiau pabandyti. Akasha mokymai patiko, bet po kvėpavimo aiškiai suvokiau, kad tai pati stipriausia praktika iš visų. Mačiau tuos milžiniškus pokyčius tiek pas save tiek pas kitus.

Nusprendžiau dar kartą kvėpuoti individualiose ar grupinėse sesijose ir labai greitai supratau, kad aš noriu ne tik praktikuoti tai, bet ir dalintis šia praktika su kiekvienu.