depresijos gydymas be vaistu Kaune

Lotynų kalboje šis žodis reiškia „nusiminimas, prislėgtumas“. Depresija laikoma nuolatinė būsena, nors mes nuolat kartais patiriame nusiminimo ar prislėgtumo būsenas, bet jos nesitęsia nuolatos. Depresija sergantys žmonės yra nuolatinėje nusiminimo ir prislėgtumo būsenoje ir jiems nepavyksta iš jos išeiti.

depresijos gydymas be vaistu KauneDepresijos požymiai/simptomai

  1. Prislėgta nuotaika
  2. Veikiama veikla neteikia malonumo, nors seniau teikė
  3. Svorio augimas ar kritimas nekeičiant mitybos įpročių
  4. Didelis noras miegoti arba nemiga
  5. Emocinis nuovargis
  6. Didelis kaltės jausmas
  7. Nesugebėjimas sutelkti dėmesio ir priimti sprendimus
  8. Galvojimas apie savižudybę

Antidepresantai

Mūsų tradicinė medicina skiria psichotropinius vaistus, kurie keičia smegenyse išskiriamą dopaminą, serotoniną, noradrenaliną ir kitus cheminius junginius. O ar žinojote, kad vartojant antidepresantus statistiškai išgyja 20 – 35% sergančiųjų. Ar tai nėra absurdiškas skaičius? Jeigu darant tyrimus su placebu yra atvejų kai pasiekiamas 40 – 60% išgijimas…

Konektikuto Universiteto Irving Kirsch 1999m. tyrinėjo placebo ir antidepresantų efektyvumą, ir jis nustatė, kad 80% placebas padėjo tiek pat kiek antidepresantai.

Kaip gydyti depresija be vaistu

Įsivaizduokite, kad jūsų smegenys sukūrė ne tokius ryšius kokius turėtų sukurti ir tada Jūs keičiate savo organizmo chemijos gamybą išoriniais chemikalais. Nors pagrindinis darbas yra patiems priversti Jūsų organizmą veikti kitokiu modeliu. Pvz.:  paimkime dopaminą, tai laimės hormonas, jis išsiskiria kai mes laimingi. Visi visada nori būti laimingi, bet laimė gyvenime yra užtarnautas apdovanojimas. Jeigu mes ją gauname be darbo ir pastangų, ji atsiranda dirbtinai, tada mes prarandame motyvaciją, ryžtą. Prasideda daug griaunančių dalykų. Taigi viskas turi veikti pagal dėsnius, nereikia galvoti, kad mes esame galingesni už aukščiausius dėsnius, mes galime tik jiems paklusti.

Kaip rebefingas gali padėti atsikratyti depresijos

Rebefingas pakeičia mūsų vidinę būseną. Po rebefingo sesijos jaučiama vidinė ramybė, meilė. Taigi vidinė būsena jau pakitusi iš nusiminimo ir prislėgimo. Taip pat kvėpavimo sesijos metu būnate transcendentinėje būsenoje (Gama smegenų dažnio suaktyvėjimas), todėl gali ateiti suvokimai, vizijos, ką darote ne taip gyvenime ir ką turėtumėte keisti.

2 1663

Parašykite komentarą