Geriausi naturalus antidepresantai

Ką atlieka cheminiai antidepresantai? Jie tiesiog pakeičia tokių cheminių medžiagų kaip dopaminas, noradrenalinas, serotoninas ir kt. gamybą. Kodėl jas reikia keisti? Todėl, kad yra didelis disbalansas jų gamyboje. Kai pamatai mastą naudojamų tokių vaistų kaip: Cipralex, Zoloft, Valdoxan, Mirtazapinas, Prozac ar kt. supranti, kad mastas tikrai gana didelis. Pasiaiškinkime, kaip mūsų cheminės medžiagos atsiranda organizme ir kaip išsibalansuoja.

Cheminiai antidepresantai – jų žala

Ten kur įsikiša žmogus – jis viską sugadina. Mūsų vidiniai savireguliacijos mechanizmai tokie galingi, jie tokie galingi, o mes žaidžiame su chemija vieną koreguodami ir kenkdami kitam. Kaip manote, kodėl vaistai visada turės šalutinį poveikį? Todėl, kad tai nėra sukurta gamtos, todėl, kad mes koregavome natūralią formulę tik cheminiame lygmenyje, todėl tai niekada idealiai netiks mums. Cheminė sudėtis, tai tik vienas iš lygių, kurie eina iki atomų, tie atomai iki dar mažesnių dalių ir taip iki kvantinės fizikos… Taigi poveikis vyksta visuose lygiuose, mes keičiame viename, bet visai nepagalvojame apie kitus lygius…

Geriausi naturalus antidepresantai

Kaip natūraliai susireguliuoti savo organizmą

Būdų yra begalė. Tik reikia daryti. Ir tie būdai tokie paprasti, kad mes jau pamiršome šių paprastų būdų galią:

Gamta

Gamta pati iš savęs turi gydomų savybių, vien būti joje jau yra terapinis poveikis. Mes užsidarome savo dėžutėse prie ekranų tarp betoninių sienų su naujausia ventiliacijos sistema ir kvėpuojame per vamzdį, matome medį nebent per langą. Ir iš to kyla daug problemų. Žmogus yra gyvas ir jam reikia būti prie gyvybės, o ne betoninėje dėžutėje ir žiūrėti į apšviestą ekraną.

Mityba

Atkeipkite dėmesį ką ir kiek valgote. Valgykite daugiau košių, daržovių ir vaisių. Taip mažiau apkrausite organizmą ir turėsite daugiau jėgų. Šalutinis poveikis gali būti – išgersite mažiau kavos, kas dar pagerins Jūsų situaciją. Mityba labai svarbi kūno balansui.

Sportas

Ar pakankamai judate? Kineziterapeutai paskutiniais metais viena iš populiariausių specialybių, taip yra dėl to, kad jie atstatinėja mūsų automobilio, televizoriaus, kompiuterio ir telefono sukurtas problemas. Mes tiesiog per daug sėdime ir per mažai judame. Nebūtina tapti sportininku, pakanka pakankamai judėti.

Šviesa – tamsa

Mes esame dienos būtybės, todėl mums reikia dieną būti natūralioje saulėje, o naktį būti tamsoje. Nenaudokite telefono, nežiūrėkite televizoriaus bent prieš miegą. Pabūkite prieblandoje vakare. Atstatykite šį natūralų ritmą ir pamatysite koks jis galingas.

Emocijos

Stebėkite savo ir kitų emocijas. Neprisiriškite prie jų. Viskas šiame pasaulyje laikina, laikinos ir mūsų emocijos, kurias reikia paleisti, tiek negatyvias, tiek pozityvias. Daugiau apie emocijų paleidimą galite rasti šiame straipsnyje >>.

Kvėpavimas

Depresyvi būsena yra būsena. Nesvarbu ji laikina ar ilgalaikė. Kokioje būsenoje mes esame, taip mes ir kvėpuojame. Jeigu pabandysite pastebėti savo kvėpavimą tam tikroje būsenoje, pastebėsite, kad jis kitoks. Kvėpavimas vienintelis gilus kūno procesas, kurį mes galime reguliuoti kiekvienas. Taigi keisdami savo kvėpavimą mes galime keisti ir savo būseną. Pabandykite ramiai ir giliai įkvėpti. Pabandykite tokio ritmo išsilaikyti keletą minučių. Pajausite atsipalaidavimą ir vidinę ramybę.

3 4133

Parašykite komentarą