kaip pasveikti nuo korona viruso COVID-19 naturaliais budais

Primenu, kad nuo šio viruso nėra atrasta gydymo, bet manau, kad aš nuolat naudodamas savo išgijimo metodą galėčiau pabandyti taikyti jau sergantiems, bet apie viską iš pradžių…

kaip pasveikti nuo korona viruso COVID-19 naturaliais budaisTuriu pripažinti, kad nesu medikas ir neturiu medicininio išsilavinimo, bet aš pats paskutiniu metu vis labiau tolstu nuo šiuolaikinės medicinos gydymo būdų ir su kiekviena diena jaučiuosi vis labiau sveikesnis. Taip pat nenoriu pasakyti, kad šiuolaikinė medicina yra blogai. Nuoširdžiai pripažįstu, kad didžiausias žmonijos išradimas yra Penicilinas ir jis man ne kartą išgelbėjo gyvybę, taip pat šiuolaikinė vakarietiška medicina atlieka daug sudėtingų veiksmų kurie padeda žmonėms. Šiuolaikinės medicinos problema yra per siauras matymas, jie tiria cheminėmis ar chirurginėmis priemonėmisir stebi, kaip jos veikia kūną, o mūsų kūnas yra kur kas daugiau negu cheminė formulė. Taigi, būdų gydyti mūsų kūną yra labai daug, nuo psichosomatikos, kuri šiuo metu daro milžinišką pažangą iki akupunktūros, ajurvedos ar kitų „netradicinės medicinos būdų“. Kas yra vienoje šalyje „tradicinė“, kitoje netradicinė… tai toks absurdas… juk žmogus ir kitam pasaulio gale yra žmogus, kurį veikia tie patys dėsniai… Mūsų „tradicinė“ medicina gydo simptomus, bet nesprendžia priežasties, čia ir yra didžiausia praraja tarp vakarietiškos ir rytietiškos medicinos. Manau apjungus šias dvi sritis gautumėme puikų holistinį gydymo būdą. Kas žino – tai daro, bet pasaulyje valstybiniu mastu dar nėra tai įsigalėję…

Kaip aš išsigydau ligas be vaistų

Korona virusas panašus į peršalimą, todėl manau, kad mano taikomi metodai pasveikti nuo gripo, anginos ar kitų peršalimo tipų galėtų įveikti ir šį virusą. Jeigu aš jaučiu peršalimą, tada prasikvėpuoju ir viskas praeina. Tai taip paprasta, kad kartais mums nesinori patikėti efektyvumu.

2020-03-21 16h aš buvau pasivaikščioti gamtoje, žinoma nekontaktavau su žmonėmis, kadangi buvo vėjuota, aš sekančią dieną pajaučiau silpnus, bet apčiuopiamus peršalimo simptomus. Jaučiau lengvą silpnumą, truputį skaudėjo gerklę. 2020-03-22 23h aš atlikau rebefingo sesiją, gerklės skausmas praėjo akimirksniu, dabar 2020-03-25 kai rašau šį straipsnį, aš jaučiuosi puikiai. Jeigu būčiau neatlikęs rebefingo sesijos sekančią dieną po sušalimo, o ją daryčiau už trijų dienų – peršalimas būtų labiau įsigalėjęs ir man būtų reikėję atlikti rebefingą tris – šešis kartus, kad vėl gerai jausčiausi.

Nuolat sirgdavau – kaip nuo to išsigydžiau

Aš nuolat sirgdavau, kartais du, kartais penkis kartus į sezoną. Ir taip nuo vaikystės… Kartą susirgau taip stipriai angina, kad tris savaites gulėjau ligoninėje ir keletą savaičių iš jų jau mąsčiau apie mirtį… Kai pradėjau praktikuoti rebefingą, nuo to laiko daugiau niekada nebuvau rimtai susirgęs, nes tik pajutęs, kad kūnas yra silpnesnis aš atlieku rebefingo sesiją ir viskas praeina. Jeigu anksti užbėgu ligai, tai dažnu atveju pakanka ir vienos sesijos, jeigu jau simptomai stipresni, tada reikia daugiau sesijų.

Kodėl tai veikia – mokslinis įrodymas

Internete apie šią techniką galite prisiskaityti begalę teorijų, bet iki galo mokslas to taip pat neišsiaiškina, todėl aš nelabai kreipiu dėmesį į mokslinius įrodymus, tiesiog pajaučiu, kad man tai veikia ir naudoju. Šiuolaikinis mokslas labai daug išsiaiškinęs, bet taip pat daug dar ir nėra žinoma. Tai procesas, kuriame mes tobulėjame… pvz. placebas – jo efektą žino visi medikai, taip pat dažnas jį ir naudoja, bet niekas negali paaiškinti kodėl tai veikia…

Kodėl tai veikia – mano asmeninė nuomonė

Aš, loginiam protui, paaiškinu labai paprastai: viskas yra energija, žmogus taip pat, klausimas tik kaip mes ją gauname ir kaip ja disponuojame… Pažiūrėkite į tolimų distancijų bėgiką, jam reikia milžiniškos energijos, kad jis nubėgtų visą distanciją. Mes įpratę suvokti, kad energiją gauname per maistą ar miegą, o iš tikrųjų mes didžiąją energijos dalį gaunam per kvėpavimą. Pažiūrėkite į tą patį bėgiką, juk jis nevalgo sumuštinio ir nemiega bėgdamas, tai ką jis daro? Jis tik pagilina kvėpavimą, tai mūsų kūnas atlieka taip natūraliai, kad mes net to nepastebime. Kvėpavimas, tai resursas, kurį mes galime įsisavinti dagiau arba mažiau, po to tą resursą, kaip išnaudojame, tai mūsų pasirinkimas. Ar su šiuo resursu mes nubėgame didesnę distanciją, įgyvendiname projektus ar išsigydome ligą, tai visai nesvarbu. Svarbu tai, kad mes šį resursą galime labai lengvai paimti ir turėti daugiau.

Rebefingo technika tą ir atlieka – intensyviai kvėpuojant vieną valandą, mes gauname ženkliai didesnį kiekį energijos. Kadangi mes ramiai gulime, tai ši energija neiššvaistoma kūno judesiams, kaip prieš tai aptarto bėgiko. Ji valo, atnaujina mūsų ląsteles, gerina mūsų fizinį kūną ir plečia sąmonę.

Baimė yra rankinis stabdis pasveikimui

Kai išeini į lauką ir pažiūri į žmones, kai nueini į parduotuvę ir matai tas baimės kupinas akis, tuos iškreiptus veidus, kai įsijungi televizorių ar pa‘scroll‘ini Facebook‘ą, pamatai, kad visi labai bijo šio viruso. Bet baimė yra neresursinė būsena. Mums bijant, mūsų organizmas išskiria daug noradrenalino ar kitokio pobūdžio streso hormonų, kurie pabudina laikinus organizmo resursus, tam, kad jie išgyventų šiuo momentu. Tai yra gera priemonė, jeigu mus užpuola laukinis žvėris ir mes turime nuo jo apsiginti ar pabėgti. Mes įgauname žymiai daugiau jėgos, tampame kūrybiškesni, kitaip pažiūrime į situaciją, nes veikia išlikimo instinktai. Taigi trumpalaikė baimė yra gana geras dalykas… Bet ilgalaikė baimė išsekina organizmą atimdama visas gyvybines jėgas…  Neturint jėgų, tampame pasyvūs, nusilpsta mūsų imunitetas, taip ateina ligos, tokioje būsenoje net nereikia jų ieškoti, jos pačios ateina nuo įvairiausių peršalimų ar kito tipo ligų… Korona virusas ne išimtis – jis „prilimpa“ prie silpniausių. Taigi jeigu mes nebijosime viruso, tai didelis žingsnis į priekį, mes nesekinsime patys savęs ir labai padėsime savo organizmui būti stipresniam. Taip pat, aš nesakau, kad nereikia saugotis, bet nejauskime to jausmo viduje – tai labai padės būti sveikesniems.

Placebo efektas (tikėjimo galia)

Negaliu neužsiminti apie šį faktorių. Jis taip pat labai svarbus norint pasveikti. Placebas – tai vaistas kuris cheminėje sudėtyje neturi jokių veiksmingų medžiagų. Gydytojas įtikina, kad šie vaistai veikia, kas keisčiausia, kad daug žmonių taip yra išgiję ir net nuo nepagydomų ligų. Reglamentuojant naujus vaistus yra viena standartinė būtina procedūra – tiriamuosius pacientus tiria su nauju vaistu, o kitai grupei duoda placebo, po eksperimento suskaičiuoja pasveikusiuosius. Tam, kad praeiti šią procedūrą – nuo naujojo vaisto turi būti daugiau pasveikusiųjų negu nuo placebo. Tada juos reglamentuoja kaip vaistus… O kodėl grupėje, kuri vartojo placebą būna pasveikusiųjų? Šiuolaikinė medicinos sistema tai ignoruoja ir neanalizuoja, nes neranda logiško paaiškinimo, bet jeigu pastudijuosime teologiją ten paaiškinimų apie placebą tikrai surasite labai daug… Taigi jis veikia. Mums tereikia patikėti, kad galime pasveikti ir tai įvyksta – tai nėra joks stebuklas, tokių atvejų galite perskaityti begales, aš tai pat esu kalbėjęs su žmonėmis, kurie yra pasveikę nuo vėžio tik meditacijos pagalba ir savo tikėjimu…

Kaip įsiklausyti į save

Labai svarbu pajausti simptomus kuo anksčiau. Pvz. aš savo kūne atradęs tokią formulę: jeigu susergu po sušalimo trečią dieną, tai kuo anksčiau aš pajaučiu simptomus, tuo lengviau juos išsigydau. Tam, kad juos pajausti mes turime įsiklausyti į savo kūną, jeigu Jūsų dėmesys tik išorėje, pradžioje tai nebus taip paprasta. Bet su laiku atsiranda natūralus įgūdis, kurį turite ir jis nuolat Jus informuoja ženkliai anksčiau prieš ligai pasireiškiant. Tada, kai sužinote anksčiau už įsismarkavusią ligą, galite imtis priemonių ir užkirsti jai kelią.

Kitų žmonių patirtys pasveikstant

Jau daugiau nei metus vedu rebefingo sesijas – kartą pas mane atėjo moteris kuri kosėjo, nors jai atlikti rebefingo sesiją buvo sudėtinga, nes kosulys vis pertraukdavo intensyvų kvėpavimą, bet ji pasakojo kaip kitą dieną jautė ženklų pagerėjimą. Viena valanda intensyvaus kvėpavimo, jai pagerino viso organizmo būklę.

Wim Hof eksperimentas susargdinant jį

Vyrukas iš Olandijos, Wim Hof  (jis viešina savo atrastą kvėpavimo techniką, su kuria jis rodo neįtikėtinas žmogaus galimybes) nuogas užlipo į Everestą, basas nubėgo maratoną prie -25 laipsnių ir t.t… 2011 metais jis dalyvavo eksperimente – jam į veną suleido ligos užkrato panašaus į peršalimo. Užkratas turėjo jam sukelti karščiavimą, galvos skausmą, bet Wim Hof vien kvėpavimo technika išsivalė savo kūną ir jam jokie simptomai nepasireiškė. Mokslininkai tyrę šį eksperimentą nusprendė, kad jis yra unikalus ir tik jam tai pavyksta atlikti. Tada Wim‘as paruošė 12 mokinių, kuriems buvo pakartotas eksperimentas ir jie taip pat išsigydė save kvėpavimo pagalba (nuo 8:51).

Ką daryti jeigu jau sergi Korona virusu ar kito tipo virusu ir nori išbandyti rebefingą?

Parašykite man, suderinsime laiką sesijai nuotoliniu būdu, jokio atlygio už tai neprašau, tiesiog norėčiau pasidalinti savo patyrimais ir padėti sergantiems.

4 3379

Parašykite komentarą