pykinimas vemimas

Vėmimas yra staigus ir nevalingas skrandžio turinio pašalinimas per burną. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jei vėmimą sukelia pasibjaurėjimas ir neapykanta kitam žmogui, padėti šiuo atveju galėtų susitaikymas ir atleidimas. Susitaikymas čia suprantamas ne kaip mūsų pasiryžimas nebesipykti su kuo nors, bet kaip priėmimas kažkokios situacijos, kuri mums nėra maloni. Ji egzistuoja ir moko mus stebėti, daryti išvadas ir žiūrėti į kitą žmogų su kantrumu, supratimu ir atjauta.

pykinimas vemimasJeigu vėmimas vyksta dėl maisto nevirškinimo – šie sutrikimai atsiranda dėl persivalgymo, per didelio kiekio skysčių ar alkoholio, dėl kai kurių maisto produktų netoleravimo ar apsinuodijimo maistu. Jei nevirškinimas atsiranda persivalgius ar išgėrus per daug alkoholio, tai rodo, kad žmogus linkęs per daug kaupti savyje ir kad kai kurios situacijos ar žmonės atrodo jam pernelyg sunkūs. Nepamiršk, kad šis sunkumo jausmas atsiranda dėl tavo paties vidinės nuostatos, niekas kitas čia nėra kaltas.

Pykinimas – psichosomatika

Pykinimas yra jausmas, jog tuojau gali apsivemti. Jis dar yra vadinamas šleikštuliu, blogumu. Šis nemalonus jausmas juntamas gerklėje, maistas kelia pasibjaurėjimą.

Pykinimas rodo, jog šiuo metu žmogui kelia grėsmę kokia nors situacija ar žmogus. Jam kelia šleikštulį tai, kas vyksta dabar, nes tai visiškai neatitinka jo lūkesčių. Galbūt jis jaučia kažkam tokią antipatiją, kad net vemti norisi.

Įdomu pastebėti, kad daug nėščių moterų jaučia pykinimą, nes jos sunkiai susitaiko su tais pasikeitimais, kurie jų laukia ateityje. Gal moteriai nemalonu matyti, kaip storėja ir deformuojasi jos kūnas, gal baisu prarasti savo laisvę ir nepriklausomybę ar vyro dėmesį, o gal tai dar kokia nors baimė, susijusi su kūdikiu, kurį ji nešioja savyje.

Pykinimas yra perspėjimas, jog atėjo laikas keisti savo požiūrį į visa tai, kas šiuo metu vyksta tavo gyvenime. Užuot atmetęs tai, kas tau kelia šleikštulį, pagalvok, kodėl gi tas žmogus ar įvykis kelia baimę. Gal tu dramatizuoji situaciją, gal net nenumanai, kokios yra tavo galimybės ir sugebėjimai, kuriais tu įveiksi sunkumus. Mylėk save ir, užuot jautęs šleikštulį širdyje, pajusi, jog širdis spurda iš laimės.

Praktikuojant rebefingą pavyksta labiau pamilti situacijas ir aplinką, nesišlykštėti.

 

1 3293

Parašykite komentarą