migrena

Migrenai būdingi staiga pasireiškiantys stiprūs galvos skausmai vienoje galvos pusėje, dažnai lydimi pykinimo, kuris vėliau pereina į vėmimą. Šie skausmo priepuoliai gali tęstis nuo kelių valandų iki kelių dienų. Prieš atsirandant skausmams gali sutrikti regėjimas. Prieš migrenos priepuolius gali atsirasti tam tikri simptomai, vadinami aura. Tokia migrena yra žymiai pavojingesnė, nes gali atsirasti regėjimo lauko ir kalbos sutrikimų.

migrenaGalva yra labai svarbus kūno organas, nes joje yra įsikūrę net keturi iš penkių mūsų pojūčių. Kai skauda galvą, žmogus negali gerai matyti, girdėti, užuosti ir pasakyti, kas atitinka jo tikruosius poreikius. Galvos skausmas ragina tave užmegzti kontaktą su savo tikruoju AŠ, t.y. būti savimi. Beprasmiška stengtis būti tokiu, kokiu tu pats ar aplinkiniai žmonės norėtų tave matyti. Dar niekam šioje žemėje nepavyko atlikti šio žygdarbio, t.y. visiškai patenkinti kitų lūkesčius.

Jei esi nuolat linkęs prieštarauti kitiems, taip pat neleidi sau būti pačiu savimi. Atsikratyk senų įsitikinimų, kad kietakaktiškumas atneša tau naudos. Nustok laužyti galvą, norėdamas viską suprasti.

Ši liga yra tiesiogiai susijusi su žmogaus AŠ ESU. Dažniausiai ji pasireiškia žmogui, kuris neleidžia sau būti pačiam savimi. Pavyzdžiui, paauglė norėjo būti aktore, bet tėvai įtikino ją rinktis kitą profesiją. Ji kentė migreninius skausmus, kol nepradėjo įgyvendinti savo pasirinkto tikslo, t. y. kol nepasirinko savo geidžiamos profesijos.

Migrena gali kamuoti asmenį, kuris jaučiasi kaltas dėl to, kad išdrįso pasipriešinti valiai tų žmonių, kurie daro jam stiprią įtaką. Tačiau toks žmogus pats net nesuvokia, ko jis nori iš tikrųjų. Tiesiog jis jaučiasi negalįs gyventi kito žmogaus šešėlyje.

Jei tave kankina migrena, belieka tik užduoti sau klausimą: „Kuo gi aš būčiau norėjęs tapti gyvenime, jei viskas būtų puikiai klostęsi?“ Arba: „Kuo aš noriu būti dabar?” Paskui pamąstyk, kas gi tau sutrukdė realizuoti savo norus, ir pamatysi, jog tik tavo paties mąstymas kenkia ir trukdo būti savimi. Mesk iš galvos įsitikinimą, kad pasiduodamas aplinkinių įtakai būsi labiau mylimas. Tau reikia laiko, ir tu pasieksi savo tikslą, o jei truputį baiminiesi, tai visai natūralu.

Savęs pažinimui puikiai tinka rebefingo praktika. Ilgiau praktikuojant sąmoningą kvėpavimą stiprėja suvokimas apie save.

2 1943

Parašykite komentarą