sizofrenija

Šizofrenija yra lėtinė psichikos liga, kurios pats ligonis nepripažįsta. Jai būdingas ryšio su tikrove praradimas ir gana rimti savęs, kaip asmenybės, suvokimo sutrikimai.

sizofrenijaŠis susirgimas užklumpa žmogų, visiškai praradusį ryšį su savo dvasia. Pastebėta, kad dažnu atveju, ji kyla iš neapykantos vienam iš savo tėvų, dažniausiai priešingos lyties. Nuo vaikystės jie kentė skausmą, kad nėra pripažinti, bandė atkreipti į save dėmesį, apsimesdami esą kažkuo kitu. Peržengus savo proto galių ribas ir visiškai atsisakius savo asmenybės, prasideda psichozė, nes galutinai nutrūksta ryšys su savuoju AŠ. Paprastai ligonis atsisako pagalbos, nes jam geriau užkrauti atsakomybę dėl savo negalios ant kitų žmonių pečių, ypač ant priešingos lyties atstovų.

Jei kenti nuo šizofrenijos ar turi polinkių šiam susirgimui, privalai pagaliau suprasti, kad tik tu pats gali atkurti ryšį su savuoju AŠ. Kokie skaudūs prisiminimai besietų tave su vaikyste, niekada nevėlu iš jų išsivaduoti. Puikiausia priemonė yra tikrasis atleidimas.

Jei skaitai šias eilutes kažkam kitam, žinok, kad tu, nors ir su pačiais geriausiais ketinimais, tokios rimtos problemos už jį neišspręsi. Patark jam, bet neprimygtinai, perskaityti, kas čia parašyta. Būtų nuostabu, jei pakalbėtum su tuo žmogumi apie meilę, paskatintum atleisti savo tėvams. Pageidautina, kad ligoniui, kankinamam šizofrenijos, padėtų tos pačios lyties žmogus, ypač jei liga yra pažengusi.

Atleidimo praktika:

mintyse vizualizuokite žmogų/situaciją kur norite atleisti. Ir kartokite šiuos teiginius:

  • Aš tave myliu
  • Atleisk man
  • Ačiū Tau
  • Aš atsiprašau

Juos kartoti reiktų ~15 – 20min. Jeigu naudojate mala, tada galima 108 kartus (vieną ratą). Naudojant šią praktiką nereiškia, kad Jūs turite pamėgti neigiamą emociją, ši praktika leidžia atleisti ir nelaikyti savyje neigiamų emocijų. Paleidus neigiamas emocijas, vidinėje erdvėje atsiranda vietos, nesinešiojama papildoma/nereikalinga našta.

Rebefingas puiki praktika atkurti ryšį su savuoju AŠ ir atleisti tam, kam dar neatleidote. Praktikuojant rebefingą atsiranda daugiau meilės tiek kitiems, tiek sau, taip atkuriamas ryšys su savuoju AŠ.

2 1280

Parašykite komentarą