Sąmoningas kvėpavimas

Kas yra rebefingas

Tai amerikietiškos prana jogos forma, kuri yra arčiausiai krija jogos. Rebefingas dar gali būti vadinamas: kvėpavimo terapija, giluminis kvėpavimas, dvasinis kvėpavimas, laisvas kvėpavimas, intuityvusis kvėpavimas, cirkuliacinis kvėpavimas… Visos technikos ir pavadinimas turi vieną bendrą savybę – tai sąmoningas gilesnio įkvėpimo nei įpratai praktika tam tikrą laiką.

Kokia rebefingo nauda?

Rebeingas išgydo įtampas ir skausmus kuriuos akumuliuojame kiekvieną dieną. Ši technika pagerina mūsų sveikatą.

Kas vyksta su kvėpuojančiuoju?

Kvėpuojantysis dažniausiai patiria gilų vidinės švaros jausmą, meilę bei ramybę. Patirtys kiekvieną kartą labai įvairios. Dažniausiai kvėpuojantysis gauna tą ko nori pasąmoniniam lygmenyje, arba ten kur yra dėmesys. Rebefingo seanso metu gali vykti dramatiški emociniai ir fiziniai pokyčiai.

Kokia rebefingo technika kvėpuojama?

Kvėpavimo technikų yra labai daug, viena iš populiariausių yra aktyvus įkvėpimas ir pasyvus iškvėpimas. Kvėpuojant dažniau technikas galima kaitalioti, kiekviena iš technikų gali duoti skirtingą rezultatą.

Kiek laiko trunka sesija

Sesija vyksta apie valandą, gali būti trumpiau arba ilgiau, pagal poreikį. Kvėpuojant reikia visiškai atsipalaiduoti, dėl to prisirišti prie laiko čia nevalia, juk pilnas atsipalaidavimas tai ir laiko neskaičiavimas…

Ką atlieka Rebeferis?

Rebeferis sukuria saugią ir palankią aplinką bei stebi kvėpuojančiojo ritmą iki pat seanso pabaigos. Paprastai rebeferiui užtenka penkių – dešimties minučių, kad įvestų kvėpuojantįjį į laisvą ir ritmingą kvėpavimą.

Kaip pasiruošti rebefingo sesijai?

Rekomenduoju būti nevalgius, bet taip pat nesijausti alkanam, kad alkis netrukdytų vykti procesams ir nenukreiptų Jūsų dėmesio. Geriausiai būti ~3 valandas po valgio. Taip pat rekomenduoju vartoti daugiau skysčių tą dieną prieš ir po sesijos.

Rebefingas Kaune (Grupinės Sesijos)


Vieta: Kaune. Karaliaus Mindaugo pr. 49 , PC Akropolio verslo centras, 4 aukštas, 403
Laikas:
2019-10-22 18:00    2019-10-25 18:00    2019-10-30 18:00    2019-11-01 18:00
Būtina registracija.

Registruotis

Asmeninės rebefingo sesijos Kaune


Vieta: Kaune. Karaliaus Mindaugo pr. 49 , PC Akropolio verslo centras, 4 aukštas, 403
Grupinėse sesijose darbas vyksta grupėje, o patirtys individualios. Geriausia pradėti nuo individualių sesijų, o po to eiti į grupines.
Būtina registracija.

Registruotis